Представники партії в Березівському районі взяли участь в історичному уроці «Українська революція 1917-1921 років: ми йшли кривавими шляхами»

Представники партії «Солідарність» – БПП» у Березівському районі взяли участь в історичному уроці «Українська революція 1917-1921 років: ми йшли кривавими шляхами», який відбувся у районній бібліотеці. Захід відвідали голова Березівської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Василь Задорожнюк та голова РДА Геннадій Заболотний. Присутні обговорили важливість об’єднання зусиль та спільних позитивних дій задля розбудови соборної України, а також важливість освітньої та роз’яснювальної функції у справі національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

«Сьогодні Україна, захищаючи територіальну цілісність і суверенітет від російської агресії, продовжує боротьбу за незалежність, розпочату Українською революцією 100 років тому. З метою зміцнення національної державності, висвітлення українських досягнень і перемог, як історичних, так і сучасних, популяризації національних героїв, такі історичні уроки проведено в усіх школах Березівського району», – зазначив Василь Задорожнюк.

На заході була представлена представлена книжково-ілюстративна виставка «Шляхами Української революції 1917-1921 років».

Нагадаємо, що відповідно до Указу Президента України від 22.01.2016 р. № 17 «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» 2017 рік проголошено Роком Української революції 1917-1921 років. До того ж, 17 березня цього року виповнюється 100 років утворення Української Центральної Ради (УЦР) – українського представницького органу, головою якого було обрано Михайла Грушевського.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*