Представники партії в Ізмаїлі взяли участь у загальноміському мітингу до 31-річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції

Представники партії «Солідарність» – БПП» в Ізмаїлі взяли участь у загальноміському мітингу до 31-річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Чорнобильської катастрофи голова міста Ізмаїла Андрій Абрамченко, представники духовенства та громадськості, працівників бюджетних установ міста, депутати міськради від партії «Солідарність» – БПП», студенти і школярі.

Відкрився мітинг молебнем у пам’ять про загиблих при вибуху на Чорнобильській атомній електростанції, який провів вікарій Одеської єпархії, намісник Свято-Костянтино-Єленинського чоловічого монастиря отець Сергій.

«Чорнобильська трагедія стала сумним уроком для всього людства. 26 квітня виповнюється 31 рік з дня найстрашнішої ядерної катастрофи, яка сколихнула весь світ, навічно відбилася на долях мільйонів наших співвітчизників. З болем ми згадуємо про жертви Чорнобиля. Серед тих, хто рятував опаленну радіацією землю – наші земляки. Ми схиляємося перед пам’яттю героїв-рятівників, які віддали своє життя, стали на шляху сліпої ядерної стихії і захистили тим самим не лише українську землю, а й усе людство від поширення смертельної небезпеки», – зазначив Андрій Абрамченко.

izmail_chernobol izmail_chernobol2

izmail_chernobol3 izmail_chernobol4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*