Представники партії в Ізмаїлі провели День відкритих дверей у виконкомі Ізмаїльської міської ради

Представники партії «БПП «Солідарність» в Ізмаїлі провели День відкритих дверей у виконкомі Ізмаїльської міської ради напередодні Дня місцевого самоврядування.

Близько 40 дітей побували в будівлі виконкому — це представники всіх шкіл міста, політехнічного ліцею, Ізмаїльського державного гуманітарного університету та Ізмаїльського професійно-технічного училища №9.

Гостей у великому залі виконкому зустрічало керівництво міста – міський голова Ізмаїла, член партії «БПП «Солідарність» Андрій Абрамченко, його перший заступник, депутат Одеської обласної ради від БПП Родіон Абашев, заступники міського голови – Сергій Павлухін і Сергій Баткілін і секретар міськради, секретар фракції БПП Сергій Чмига.

«Ми розпочали цю традицію сім років тому, і я можу сказати, що багато з випускників повернулися і дуже ефективно влаштувалися на роботу в місті Ізмаїлі», – розповідає міський голова.

Потім школярів запросили на “солодкий стіл” в робочі кабінети керівництва міста. За чаєм та солодощами діти змогли задати представникам місцевої влади свої питання, розповісти про те, ким вони хочуть стати в майбутньому і дізнатися, чим сьогодні живе місто Ізмаїл. Було багато питань і про те, як держслужбовці поєднують щільний графік роботи і особисте життя, як Ізмаїл буде святкувати Новий рік і з якими планами ми почнемо прийдешній 2018-й рік.

«З кожним роком запитання школярів до нас стають більш відвертими, дивляться в майбутнє, прагматичними, в хорошому сенсі цього слова. З часом у пріоритеті у випускників нові професії в сфері міжнародного права та інформаційних технологій. Вважаю, що дитина повинна мати право вибору, це дуже важливо, а батьки повинні допомогти йому це зробити. Не кожен має можливість застосувати свою професію у рідному місті, але кожен повинен мати можливість повернутися сюди і почувати себе тут у безпеці», – зазначив Абрамченко.

У свою чергу школярі вручили міському голові квіти і щиро подякували за запрошення і настільки цікаву і насичену зустріч. Відповідь слово-подяка керівництву міста за привітний прийом висловив учень ЗОШ №9 Володимир Бабенко.

абрамченко_дети4 абрамченко_дети2

Абрамченко_дети3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*