Представники партії взяли участь у заходах до Дня Збройних сил України

У День Збройних сил України, в Ізмаїлі відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Невідомому солдату. На Площі Перемоги зібралися – міський голова, член партії «БПП «Солідарність» Андрій Абрамченко, його заступники Сергій Павлухін і Сергій Баткілін, секретар міської ради, секретар фракції БПП Сергій Чмига, голова Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова, голова Ізмаїльської районної ради Василь Антонюк, працівники бюджетних установ міста, військовослужбовці, правоохоронці, школярі та студенти.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто загинув, захищаючи Україну на сході країни.  На завершення мітингу до пам’ятника Невідомому солдату лягли квіти – в знак поваги і вдячності.

«У зоні антитерористичної операції постійно перебувають військовослужбовці Ізмаїльського прикордонного загону та бійці 28-ї окремої механізованої бригади. Серед наших загиблих земляків-героїв, якими ми завжди будемо пишатися і пам’ятати, генерал-майор Ігор Момот, капітан Олександр Світличний, головний корабельний старшина Олександр Хмеляров», – зазначив Андрій Абрамченко.

Міський голова Ізмаїла привітав присутніх із Днем Збройних сил України! «Ви – гідні спадкоємці славних військових традицій України, надійний щит держави, гарант територіальної цілісності і суверенітету. Заново відродившись в умовах війни, пройшовши горнило важких випробувань і придбав безцінний бойовий досвід, ви щодня демонструєте мужність і героїзм, відвагу та самопожертву, бойове братерство і потужний патріотичний дух. Ваша любов до Батьківщини, готовність до самопожертви і вірність присязі – запорука мирного майбутнього нашого народу», – заявив Абрамченко.

Абрамченко_фото2 Абрамченко_фото3

Абрамченко_фото4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*