До Дня місцевого самоврядування представники партії з Ізмаїлу отримали нагороди

В Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного відбулося урочисте вручення нагород та святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування. У заході взяв участь голова Одеської обласної ради, член партії «БПП «Солідарність» Анатолій Урбанський.

Представники ізмаїльській місцевої влади взяли участь у святковому заході і отримали заслужені нагороди з рук голови Одеської обласної ради, голови Ізмаїльської міської організації партії Анатолія Урбанського.

Так, за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування Почесною відзнакою Одеської обласної ради було нагороджено міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко.

Почесною грамотою Одеської обласної ради нагороджені секретар Ізмаїльської міської ради, голова фракції БПП в Ізмаїльського міській раді Сергій Чмига і глава Ізмаїльської райдержадміністрації Наталія Тодорова.

Цінним подарунком – наручним годинником Одеської обласної ради – нагороджений депутат Одеської обласної ради від БПП Дмитро Барінов, начальник відділу культури міської ради Ізмаїла, секретар фракції БПП в Ізмаїльському міській раді Сергій Лузанов і директор КП “Теплові мережі Ізмаїлтеплокомуненерго” Михайло Шарафаненко.

«Сьогодні, як ніколи, прийшов час згадати про етимологію слова «демократія» і застосувати його в прямому значенні. Зміцнення авторитету демократичної влади лежить і на ваших плечах. Місцеве самоврядування відіграє особливо важливу роль, адже воно надає можливість громадянам брати участь у вирішенні питань місцевого значення. Упевнений, що в нашій області вже наочно видно результати народної ініціативи. Саме ваша заслуга в тому, що люди не бояться ставити перед собою амбітні завдання. Ваша активна життєва позиція, ефективна робота, всебічна підтримка депутатів всіх рівнів затвердить віру людей в правильному виборі і вірному делегуванні прав», – зазначив у своїй вітальній промові Анатолій Урбанський.

Измаил_07 Измаил_073

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*