Представники партії з Арцизького району взяли участь у тренінгу для жінок-кандидаток з проведення виборчої кампанії

Представники партії «БПП «Солідарність» із Арцизького району взяли участь у тренінгу для жінок-кандидаток з проведення виборчої кампанії, який організував Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) у Києві. Захід проходив в рамках програми «Просування політичної участі жінок в Україні» за фінансування Фонду розвитку ефективного врядування Великої Британії.

Навчання проводила міжнародна експертка НДІ Шеннон О’Коннелл – спеціалістка в проведенні політичних кампаній, виборах та розвитку політичних партій, яка має практичний досвід у розробці політичних програм у Сербії, Румунії, Північній Ірландії та Палестині. Окрім того, пані О’Коннелл є авторкою багатьох робіт, серед яких – посібник «Навички проведення кампаній».

Учасниці тренінгу мали можливість обговорити питання щодо виборчої середи для жінок, провести самоаналіз готовності до участі у виборах, розвинути навички необхідні для побудови стратегії виборчої кампанії, для ведення контактування з виборцями, а також розглянути інші важливі аспекти під час підготовчої кампанії.

«Тренінг для  кандидаток з проведення виборчої кампанії – унікальний проект. Абсолютно ствердила для себе позицію: жінки – це 50% успіху України, і цей соціальний проект спрямований на активізацію та підтримку жінок в громадському та політичному житті», – зазначила учасниця заходу, член партії «БПП «Солідарність» Світлана Максименко.

арциз_женщины2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*