Представники партії з Подільського, Великомихайлівського, Ширяївського та Біляївського районів взяли участь у заходах до Дня місцевого самоврядування

Представники партії «БПП «Солідарність» в Одеській області взяли участь у заходах до Дня місцевого самоврядування.

У Подільську з нагоди свята відбулася святкова програма у міському будинку культури. На концерті виступили молоді таланти міста.

Подольск_ДМС Подольск_ДМС2

У Великомихайлівському районі за ініціативи голови районної ради, члена партії «БПП «Солідарність» Катерини Лаптієнко десятки грамот отримали кращі громади, голови сільських рад, старости сіл об’єднаних громад, депутати. Переможці конкурсу на кращий санітарний стан – Соше-Острівська, Новоолександрівська, Новосавицька, Слов’яносербська, Новоборисівська, Вишневська громади нагороджені цінними подарунками.

«Громади рухають уперед їх лідери. Я бажаю всім тільки позитивних змін, невпинного руху вперед, невтомної енергії та творчого натхнення для реалізації всіх задумів. Дійсно, за останній рік зроблено дуже багато. Та ще більше роботи чекає попереду, тож хай щастить на цьому шляху – шляху змін, децентралізації та розвитку», – зазначила Катерина Лаптієнко.

«Родзинкою» свята був виступ гостей – шоу-балету «Сіті-Джаз» з Одеси.

Великомихайловка_ДМС Великомихайловка_ДМС2

У Ширяївському районі голова ОТГ, член партії «БПП «Солідарність» Віктор Полюганіч взяв участь у святкову концерті з нагоди свята.  На святі нагороди отримали представники партії та голова Ширяївської районної організації партії Алла Кирилюк за плідну роботу на користь громади.

«Я дуже розумію як буває важко вирішити те чи інше питання на користь тих людей, котрі нам довірили та обрали нас депутатами. Але депутати нашої партії завжди дотримували дане слово та виконували покладені на них зобов’язання. Тож не дарма у цей день  наші депутати не залишились без уваги керівництва селищної громади та отримали нагороди», – зазначила Алла Кирилюк.

ширяево_ДМС Ширяево_ДМС2

Також святкові заходи відбулися у місті Біляївка.

беляевка_ДМС беляевка_ДМС2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*