Задля протидії злочинності – депутати БПП взяли участь у нараді «Про розробку місцевої програми по забезпеченню законності, правопорядку та безпеки життєдіяльності на підпорядкованих територіях у 2018 році»

У своїх зверненнях до громадської приймальні партії БПП «Солідарність» виборці неодноразово підіймали  питання про створення в районі громадських формувань, які б надавали допомогу дільничній поліції. Акцентувавши на цьому увагу, члени фракції «БПП «Солідарність»» взяли участь у районному семінарі – нараді на тему «Про розробку місцевої програми по забезпеченню законності, правопорядку та безпеки життєдіяльності на підпорядкованих територіях у 2018 році».

Учасники семінару підтримали питання про співпрацю з правоохоронними органами керівного складу місцевого самоврядування, депутатського корпусу та громадськості району, що знайшло свій відбиток у розроблених заходах.

На завершення  семінару п’ятьом  учасникам бойових дій на сході країни були вручені державні нагороди. Варто відзначити, що нагороджені М.Кіщенко, А.Малков, І.Талпі, С.Плахотний та О.Гораш – активні помічники партійців у справі виховання підростаючого покоління, беруть активну участь у патріотичних заходах, які члени партії організовують у  молодіжному центрі «Нове покоління».

«Спільна праця на досягнення поставленої мети завжди дає позитивні результати. І ми повинні уміло організовувати цю працю, ділом переконувати людей у доцільності злагоджених дій», – – відзначив депутат обласної ради від БПП «Солідарність» Віталій Свічинський.

09.02 09.02(1)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*