В Арцизі облаштували територію для встановлення пам’ятного знака воїнам-прикордонникам

У місті Арцизі ініціативна група, до складу якої увійшли представники Арцизької районної організації партії «БПП «Солідарність», організувала та провела толоку з облаштування території для встановлення пам’ятного знака воїнам-прикордонникам. У міському парку було закладено фундамент споруди, висаджені декоративні кущі і дерева у вигляді підкови.

«Щорічно воїни запасу відзначають свято свого роду військ. Так, 28 травня минулого року – у День прикордонника України – біля монумента воїнам-інтернаціоналістам зібралися ми, воїни-прикордонники. Саме тоді виникла ідея встановити пам’ятний знак прикордонникам усіх поколінь та долучити його відкриття до ювілейної дати – 100-річчя прикордонних військ», – розповів депутат Арцизької міської ради від партії «БПП «Солідарність» Михайло Лебеденко.

На прохання надати фінансову допомогу відгукнулися понад 40 воїнів, які в минулому несли службу на кордонах держави. Узяти участь у виготовленні та встановленні знака виявили бажання також активні жителі міста та района, приватні підприємці, керівники підприємств та організацій і депутат Одеської обласної ради Сергій Паращенко. Кожний з них зробив свій спонсорський внесок у втілення задумки у життєву реальність.

P1120024 P1120019

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*