Щотижневий візит Сергія Мазура до Балтської районної центральної лікарні

В робочому графіку Балтського міського голови – обов’язкові щотижневі відвідування соціально важливих об’єктів. Як вважає сам керівник, це дозволяє моніторити ситуацію в громаді, відчувати наживо проблемні моменти та планувати заздалегідь вирішення актуальних завдань.
Робочий візит до Балтської районної центральної лікарні передбачав зустріч керівників міста та району з представниками громадської благодійної організації «Життя» та перевірку якості виконання ремонтних робіт, які тривають у відділеннях лікарні.
Керівники міста та району Сергій Мазур, Роман Кацмаза, Олексій Пантілєєв відвідали кілька відділень лікарні, спілкувалися з медперсоналом та пацієнтами, цікавилися проблемами та обговорювали подальші спільні дії щодо їх вирішення.
Не залишається поза увагою керівництва і проблема накопичення транспорту біля лікарні: з моменту підвищення статусу Балтської ЦРЛ до потенційного госпітального центру на півночі Одещини, виникає проблема зручного паркування. Адже до медичного закладу за допомогою вже зараз звертаються не лише балтяни, а й жителі сусідніх районів. «Вже обговорюємо кілька варіантів зручного розташування транспорту, – коментує ситуацію очільник Балтської громади Сергій Мазур, – подбаємо про під’їзд рейсових автобусів, приватних автівок і таксі, службових автомобілів».

31646713_1358926264241265_4660947248908075008_o

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*