Партійці БПП «Солідарність» Савранської районної ради звітують про проведену роботу на виборчих округах

Про свою діяльність на окрузі протягом липня- вересня доповіла Олена Кукурузяк. Нею  було проведено три зустрічі з виборцями. У результаті піднятих громадами питань двом громадянам було оформлено документи про надання матеріальної допомоги для лікування. Десять громадян одержали допомогу у  оформленні документів на субсидію.

Розв’язано дві конфліктні ситуації щодо земельних наділів. У разі виникнення складних ситуацій Олена Кукурузяк ставить питання про необхідність вирішення проблеми спільними зусиллями всієї фракції . Саме у такий спосіб було направлено на лікування громадянина Василя Бойка. Організовувалася спонсорська допомога батьку-одинаку Сергію Кузьменко.

Депутат провела нараду із соціальними  робітниками Територіального центру, які обслуговують на її виборчій дільниці, для глибшого вивчення побутових проблем виборців.

«Звітувати слід у такому форматі, а не розповідати про кількість відвіданих засідань постійних комісій і які питання розглядалися на сесіях. Акцентувати  необхідно на тому, що конкретно зробив депутат на тій чи іншій вулиці, чим допоміг тому чи іншому  громадянину, що зробив для свого селища»,- каже голова фракції Діана Мудра.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*