Активісти Ізмаїльської районної організації БПП привітали дітей з обмеженими можливостями та їх батьків з новорічними святами

Вже стало гарною традицією залучати молодь до активної участі у волонтерській діяльності. Сьогодні, 11 січня 2019 року, у приміщенні обласного центру національних  культур було організовано цікаве дозвілля у вигляді розважальної програми «Новорічні розваги» для діток з  з обмеженими можливостями.

Організували програму та подарунки діткам актив партії «БПП «Солідарність» та прихильники – волонтери.    Було закуплено багато подарунків, сформовано 70 подарункових наборів для запрошених діток та 30 для хореографічного колективу .

Ведучі програми Тетяна Полякова,  активіст партії «БПП «Солідарність», волонтери в ролі Клоунів, Снігової королеви, Піратиків, Вовка, трьох Поросят  та  Дід Мороз і Снігуронька обласного центру національних  культур доклали чимало зусиль, щоб провести захід весело та захоплююче.  Різноманітні музичні розважальні завдання з задоволенням виконували діти, батьки, опікуни та запрошені.

У танцювальному квесті змагалися команда Діда Мороза з батьками проти команди Снігуроньки з дітками. Натхненно вболівали та допомагали в музичному номері, підтримуючи оплесками та дружніми вигуками. З задоволенням танцювали, йшли до казкових героїв, грались, фотографувались.

«З великим задоволенням готували це свято дітям. Бачити щасливі посмішки дітей та батьків багато значить. Такі заходи організовувати та проводити будемо і надалі.»- сказала  Ольга Холоділіна, активіст партії «БПП «Солідарність».

11.01.19-6 11.01.19-3 11.01.19-01

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*