Депутат від БПП здійснив робочий візит до Великомихайлівської ЦРЛ

Депутата Одеської обласної ради від БПП «Солідарність» Миколи Дерев’янка особливо хвилює якість надання медичних послуг у Великомихайлывському районы. Не раз з його особистого благодійного фонду виділяються кошти на лікування важкохворих, які звертаються до депутата за допомогою. В полі його опіки – дітки з особливими потребами. Також він сприяє виділенню коштів для одноразової цільової адресної допомоги на лікування з обласного бюджету.

 

Минулого року таку допомогу отримали 148 жителів Великомихайлівського району. У 2018 році за кошти обласного бюджету, які посприяв залучити в район Микола Миколайович, вдалося закупити для лікарні лінійний датчик УЗД-апарату, центрифуги для медичної лабораторії, стерилізатор і дерматоскоп для лікаря-дерматолога.

 

Днями Микола Дерев’янко відвідав Великомихайлівський район і не оминув своєю увагою центральну районну лікарню. Разом з головним лікарем вони оглянули, яку користь приносить нове обладнання. Далі у кабінеті головного лікаря обговорили перспективи спільної роботи на 2019 рік. Гарних задумок є багато, зокрема, й благоустрій території.

 

«Зроблено вже чимало, однак є ще над чим працювати, удосконалювати та покращувати. Разом у нас все вийде,» – наголосив Микола Дерев’янко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*