Олексій Гончаренко: сьогодні кожен, хто не може купити маску або дістатися на роботу через закриття метро, розуміє, що значить обрати некомпетентну владу

Кожен українець під час епідемії коронавірусу особисто відчув, що таке мати некомпетентну та непрофесійну владу.

Про це написав народний депутат від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

«Зараз усі, хто голосував «по приколу», можуть на своїй шкурі відчути, що таке некомпетентна влада. Тому результати її рішень відчують усі. Кожен, хто стоїть в черзі до перевантаженого транспорту, кому не дістануться незаготовлені наперед маски, хто потратить величезні кошти на переліт. Абсолютно всі. Хаотичні рішення, замість продуманої стратегії та злагодженості у кризовій ситуації відчує буквально кожен українець», – зазначив політик.

Гончаренко наголосив, що лише професійна влада може забезпечити впевненість і спокій людям, навіть у складних ситуаціях.

«Адже ще рік тому професійні дії влади, навіть в умовах війни, давали можливість бути спокійним. Спокійно жити своїм життям. Так і має бути в нормальній державі. Але як виявилося, багато українців потребували справжньої «шокової терапії». Будь ласка, отримуйте», – зауважив Гончаренко.

Він виказав надію, що українці усвідомили важливість обирати професіоналів, а не популістів.

«Розвивайте своє критичне мислення. Хочеться бути оптимістом, але це точно не остання складна наша кризова ситуація. Якщо вам пропонуватимуть «просто хороших хлопців», без досвіду і без компетенцій, то женіть їх подалі. Керувати державою в серіалі і в реальності це зовсім різні речі», – наголосив народний депутат.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*