Олексій Гончаренко звернувся до мешканців Подільського району у зв’язку зі спалахом коронавірусу

Народний депутат від фракції «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко звернувся до мешканців Подільського району у своєму виборчому окрузі через спалах коронавірусу, який стався на півночі Одещини.

На жаль, у Подільську вже є жертви цієї хвороби, тому вкрай важливо зараз дотримуватися карантину та виконувати всі рекомендації медиків.

«Ми боремося з цією недугою і перемога обов’язково буде за нами. Понад місяць наш штаб забезпечує медпрацівників з лікарень та швидкої допомоги з усього округу допомогою, а саме засобами захисту, тестами та іншими необхідним у цей непростий час. Звідки б до нас не приїхали хворі, вони будуть отримувати лікування. Звісно, закликаємо медиків з інших районів надати підтримку та не закривати очі на цю ситуацію. Нам усім варто пам’ятати, що у лікарнях залишаються хворі не лише на коронавірус, які так само потребують уваги лікарів. Необхідно залишатися людьми. Невдовзі все налагодиться. Ця біда, яка спіткала всю нашу планету, скоро відступить, і ми будемо згадувати її, як страшний сон. А поки чинимо опір та будьмо відповідальними!», — сказав у своєму зверненні Гончаренко.

У місті Подільськ, через різке зростання кількості хворих на COVID-19, Одеська ОДА запровадила з 21 квітня комплекс протиепідемічних заходів. Вони стосуються також і Подільського району.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*