Міхеїл Саакашвілі «Я тут, щоб бути солдатом України»

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі виступив на з’їзді партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка, де було прийнято рішення про участь в виборах 25 жовтня. Голова Одещини розповів партійцям, що зібрались, для чого він приїхав в Україну, і яку роль грає у розвитку країни.
«В мене немає глобальних амбіцій. Я тут для того, щоб насправді бути солдатом України, без всякої патетики у втіленні реформ і змін. Я не шукаю в Україні посад», – відмітив Саакашвілі.
На його думку, сьогодні слід прибрати вплив олігархів на ситуацію в Україні й очистити владу від старих політиків, які міняють свої кольори заради збереження свого добробуту.
«Настав час новому поколінню чистими руками будувати нову Україну. Ми маємо історичний шанс створити приклад української державності, але для цього ми повинні повністю змінити політичну систему – без олігархів, без корупції, без крадіїв від влади. Президент Порошенко запросив до України реформаторів з усього світу. А всередині країни я бачу мільйони чесних людей, патріотів, героїв, якими пишається світ. І сьогодні від нас залежить – чи запустимо ми реформи в Україні, чи подолаємо корупцію і владу олігархів.
Ми не можемо відступити, бо на карту поставлено майбутнє цієї чудової країни, яку я люблю усім серцем», – сказав голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.
Крім того, Міхеїл Саакашвілі відмітив, що в України є великий потенціал, який необхідно реалізувати. В першу чергу це земля, яку необхідно правильно використовувати і промисловість, що потребує нового старту.
unnamed (2) unnamed (3) unnamed (5) unnamed (14)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*