Кандидат у мери від партії «Солідарність» Саша Боровик: «Одеса повинна думати, що вона порівняна з Гамбургом, Барселоною і Сан-Франциско»

Кандидат у мери від партії «Солідарність» Саша Боровик розповів, чому він бере участь у виборах, що має намір змінити у місті і якою повинна стати Південна Пальміра під його керуванням. Висування на пост міського голови стало для нього приємною несподіванкою, оскільки спочатку з’явилися тільки чутки і лиш потім надійшла офіційна пропозиція від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка.
«Мені зателефонував Володимир Жмак і повідомив, що партія «Солідарність» хоче запропонувати мою кандидатуру на мера Одеси, що команда вважає це гарною ідеєю. А вже 24 вересня було вирішено, що зі всіх тих, хто брав участь у передвиборчому процесі, партія «Солідарність» пропонує саме мені очолити список та йти кандидатом у мери», – розповів кандидат на посаду мера Одеси від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Саша Боровик.
Саша Боровик відмітив, що жодних інших пропозицій він би не прийняв. Він цілком асоціює себе з командою голови області і приїхав до України за запрошенням Президента Петра Порошенка. Зв’язок із «Солідарністю» для нього закономірний та єдино можливий. Як самовисуванець, Саша Боровик не йшов би на вибори, тому що звик працювати у команді.
«Тепер в мене з’явилася дисципліна. Якщо я бачу проблему, то обов’язково обговорюю її у тому колі людей, з якими працюю. Я буду чесною, відкритою людиною, якщо я бачу, що  десь щось не так, як я маю про це уявлення, я буду про це казати. Для мене нема ніяких табу, що можна, а чого не можна», – розповідає про своє членство у «Солідарності» Саша Боровик.
Також Саша Боровик упевнений, що розуміє усі проблеми Одеси. Мешкання у Європі допомогло побачити, як має функціонувати європейське місто, як воно має виглядати, як повинна працювати місцева влада. На його думку, сьогодні Одеса знаходиться у огидному стані. Тут погані дороги, недоглянуті схили з купами сміття. Брудні пляжі, парки, ринки у занедбаному стані.
«Потрібно вирізати усі будяки, необхідно озеленити місто, привести до ладу дороги, зробити так, щоб міські ринки були цивілізованими. Повинна бути спрощена система отримання документів та дозволів у державних установах. Ось, наприклад, коли приходиш до державної установи, ти даєш квиток, грає якась легенька музика, за десять хвилин тобі дають паспорт і ти йдеш. Це те, до чого я звик, це те, що я хотів би дати одеситам. Ми кажемо «Революція гідності». Гідність – це не лише прибрати злочинців з уряду. Гідність – це коли ти відчуваєш себе людиною будь-де, коли держава добре до тебе ставиться», – ділиться своїм баченням Саша Боровик.
Прийдешню виборчу кампанію Саша Боровик назвав доволі складною, тому що у основного опонента Геннадія Труханова дуже серйозна позиція у місті. Проте, на його думку, у одеситів повинен бути вибір. Своїми сильними якостями він називає освіту, що він отримав у Європі, досвід роботи в успішних фірмах і підтримку голови області Мікеіла Саакашвілі.
«Ми діємо як одна команда. І те, що від «Солідарності» на вибори йдуть соратники голови області – це прагнення досягнути єдиного результату спільними зусиллями, прагнення зробити зміни й поліпшення у країні якомога швидше й ефективніше. Це наша стратегія, позиція, з якою ми збираємося вирішувати проблеми корупції та бюрократії. Зробити так, щоб у Одесі було приємно жити. Мені здається, що Одеса готова до змін. Вона повинна піднятися на дві сходинки вище, ніж вона є тепер. Одеса повинна думати, що вона порівняна з Гамбургом, Барселоною і Сан-Франциско», – наголосив Саша Боровик.
Саша Боровик підсумував, що його головна задача як кандидата у цих виборчих перегонах – чесні й відкриті вибори. Кандидат у мери від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Саша Боровик готовий до дебатів абсолютно з усіма опонентами.
IMGP6686 IMGP6694 IMGP6726 IMGP6728