На Ближніх Млинах провели суботник

Кандидати в депутати Одеської міської ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Олег Звягін і Андрій Івашов провели «акцію чистоти» на Ближніх Млинах. Порядок наводили дружно: з волонтерами, активістами Малиновської районної організації Партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка та небайдужими одеситами.
«Ми хочемо допомогти людям у прибиранні разом з нашими депутатами Олегом Звягіним та Андрієм Івашовим. Це наша спільна робота для того, щоб місто було красивіше, приємніше, щоб всі могли побачити як тут чисто», – говорить мешканка Малиновського району, одеситка Любов Івченко.
Спочатку всі взялися за лопати і граблі, і облаштували територію на вулиці Рекордній. «Акцію чистоти» провели також у дворах. Для того, щоб вся країна перейшла на європейський рівень життя і комфорту – необхідно починати з себе, зі свого двору, зі свого району. Прибиранням сміття суботник не обмежився. Також оновили лавки у дворах, посадили дерева: берези, верби та горобини, а також встановили нові урни.
«Ми продовжуємо покращувати життя мікрорайону Ближні Млини. Я сам тут виріс і тут я живу. Мені дуже приємно робити хороші речі, робити добро для цього району. Тут живе моя сім’я, тут я гуляю з дитиною. Це просто планомірна робота, яку ми сьогодні виконуємо», – розповів Олег Звягін, кандидат у депутати Одеської міськради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка.
«Активісти і партійці Блоку Петра Порошенка постійно проводять заходи такого плану, щоб не словом, а ділом показати, що, дійсно, багато речей в наших руках, і, починаючи з невеликих ділянок, цілком можливо змінити на краще все місто», – підтримав його Андрій Івашов, кандидат у депутати Одеської облради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка.
subbotnik subbotnik-2 subbotnik-4