Зустріч-пікнік з виборцями на проспекті Шевченка

Кандидат у депутати Одеської міської ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Володимир Варещенко, за підтримки команди голови облдержадміністрації Саакашвілі, відроджує старі традиції одеських двориків – зустрічі з городянами.
З ініціативи Володимира Варещенко пройшла зустріч мешканців будинку на проспекті Шевченка 6/2 з Михайлом Саакашвілі. Вона пройшла у форматі пікніка, де кожен учасник міг особисто поспілкуватися з головою облдержадміністрації та поставити питання депутату.
«Ми хочемо повернути старі традиції одеських двориків, де всі збиралися для обговорення першочергових проблем, ми знову хочемо бачити шашлик, ми хочемо бачити радісні обличчя дітей, старих, які проживають в наших будинках. Я допоміг сьогодні мангалом, провів зустрічі з жителями цих будинків, вислухав їх», – говорить Володимир Варещенко, кандидат у депутати Одеської міської ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка.
Міхеіл Саакашвілі підтримав політика і особисто приєднався до пікніка разом зі своєю командою. Він підкреслив, що в Одеси є всі ресурси, щоб стати найуспішнішим містом України.
«Логістика, транспорт, туризм, освіта і головне – заповзятливі люди, все це є тут. Україна повинна молитися, що Одеса в цій країні. Вона повинна за неї вхопитися, щоб Одеса витягла всю країну. Але, перш ніж когось витягувати, вона повинна сама розвинутись», – заявив Міхеіл Саакашвіллі, голова Одеської облдержадміністрації.
«Одеса і одесити гідні нормальної влади, яка б їм відповідала. Одесити фантастично талановиті, заповзятливі й подивіться яка влада, як мало вона робить, і як мало вона дає», – сказала Марія Гайдар, кандидат у депутати Одеської міської ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка, яка так само відвідала зустріч-пікнік.
1-2 1-3 1-4 1-5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*