На місцевих виборах має бути менше політиканства і більше практичної конкретики

Юрій Басюк, кандидат у депутати обласної ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка, директор каналу «Думська ТВ» розповідає про особливості поточної передвиборчої кампанії.
На думку Юрія Басюка, партії повинні припинити бути брендами, які розкручуються один або два рази перед виборами. Вони не мають проводити занадто широкомасштабні й узагальнені передвиборні кампанії, загострюючи увагу на глобальних проблемах країни, зовсім не враховуючи місцеву специфіку. Партії повинні просувати програми, адресовані конкретному місту, району, селу.
«Солідарності» є що запропонувати на цих виборах і є за що відзвітувати. В цілому – занадто багато політики на місцевих виборах. Ці вибори не про те, куди йде країна або що відбувається глобально. Вони про те, як будуть вирішуватися комунальні та господарські питання. І міська та обласна ради – це не ті органи, де повинні відбуватися якісь загальнополітичні баталії. Вони повинні вирішувати проблеми доріг, проблеми інфраструктури, проблеми благоустрою територій, де живуть люди незалежно від того, якими партіями та політичними силами наповнена Рада», – говорить Юрій Басюк, кандидат в депутати від партії« Солідарність »Блок Петра Порошенка.
Юрій Басюк також розповів, що «Солідарність» вже проводить роботу, спрямовану на збереження України шляхом її зміни. Почалося звільнення від корупційних потоків і створення нових інститутів, які працюватимуть незалежно від правлячої партії. Наприклад, нова поліція вже бореться з корупцією як зовні, так і зсередини і люди вже спостерігають цей процес. «У нашій країні 99% – це побутова корупція, з якою зіштовхується кожен громадянин. Її реально викорінити за кілька років», – вважає Юрій Басюк.
Зараз вектор законності вже діє в парламенті, його залишилося впровадити ще й на місцях, встановивши європейський прапор чесності над місцевими радами. Для цього у «Солідарності» є команда, яка проводить безпрецедентні реформи і тому цю команду потрібно просувати.
Юрій Басюк підкреслив, що зараз країні дуже важко і це торкнулося всіх – і студентів, і бізнесменів, і пенсіонерів.
«Я це сприймаю, як температуру хворобливого організму, яка знищує мікроби і організм може далі розвиватися і рости. Тому це необхідно пережити».
«Політика партії сьогодні – це чесна боротьба. Ми впевнені у своїх принципах і в своїх силах. За останні півтора роки «Солідарність» виконала величезну роботу, є результати. В Україні багато людей з обманутими надіями. У 2004 році я теж вірив, що боротьба закінчилася, настане світле європейське майбутнє, але боротьба триває».