У Одесі організували лікнеп для воїнів АТО

Одеська обласна організація партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка розробила юридичний довідник, що допоможе учасникам антитерористичної операції на сході України захистити свої права і отримати належні за законом пільги.
Як розповів кандидат у депутати міської ради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Олексій Потапський, юридичний довідник – це відповідь на запит громадськості. «У наші приймальні звертається багато військовослужбовців, демобілізованих з АТО із запитанням надати допомогу у вирішенні питань, що пов’язані з їхнім статусом, пенсіями, отриманням субсидій, – розповідає Потапський. – Це люди різних професій і серед них мало юристів. Їм важко розібратися у реаліях, тому виникла ідея зібрати і підготувати методичні рекомендації».
На вісьмох сторінках цієї брошури професійно і лаконічно надано покрокові інструкції, як захистити свої права в усіх сферах, у яких держава вирішила віддячити бійцям за військові заслуги.
»Люди справді не знають ані своїх прав, ані обов’язків наших установ, – розповіла кандидат у депутати Одеської облради, юрист обласного штабу партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Наталія Закордонська. – До прикладу, мало хто знає, що учасники АТО мають 75% знижку на оплату усіх послуг ЖКГ: вода, газ, електроенергія. Крім того, учасники бойових дій мають право на безкоштовні ліки, санаторно-курортне лікування і навіть на безкоштовне протезування, у тому числі у Європі».
Юридичні довідники отримають 1500 мешканців одеського регіону, що залучені до служби у лавах української армії у рамках мобілізації.
«Окрім допомоги військовим АТО, наша політична сила концентрується на найрізноманітніших соціальних проектах. Допомагаємо дитячим будинкам і медичним установам, – розповідає один з ініціаторів створення довідника, кандидат у депутати Одеської облради від партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Степан Терзі. – Також плануємо відвідати обласний військовий шпиталь і провести концерт для кількох генерацій захисників Україні».
picturepicture_86939704130589_22527 picturepicture_55129127130590_56106