Мир в країні дорожчий за будь-який популізм, обіцянки і продпайок

Народний депутат України, керівник Одеської територіальної організації партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка Олексій Гончаренко звернувся до виборців Одещини з проханням проголосувати за проукраїнські сили.
 
«Я хочу, щоби люди, голосуючи у цю неділю, усвідомлювали надзвичайну важливість вірного вибору. І хоча вибори 25-го жовтня звучать як місцеві, вони мають всеукраїнське значення, за цими виборами слідкуватиме увесь світ, включаючи і наших недоброзичливих сусідів. І те, як проголосує кожен виборець, вирішить долю нашої держави. Для мене головне, щоб люди проголосували за проукраїнські партії та їхніх кандидатів. Назви партій я не буду рекламувати, але такі існують – це далеко не лише один Блок Петра Порошенка. Але саме проукраїнські повинні стати вибором кожного свідомого українця, тому що у разі, якщо голоси буде віддано за партії, що прагнуть реваншу бандитського режиму і є п’ятою колоною, то, на жаль, це може призвести до того жаху, що сьогодні коїться на Донбасі. А це те, чого допустити не можна попри все.
 
Блок Петра Порошенка переміг у Одеській області на президентських виборах, переміг на парламентських, я впевнений в тому, що ми переможемо і на місцевих виборах. Одна з основних наших задач, як і усіх демократичних сил України – не допустити засилля посіпак минулої влади під виглядом «опозиції» у радах майбутнього скликання. Це має не лише місцеве, але й глобальне значення. Необхідно усвідомлювати, що надаючи відсіч Оппоблокові, ми даємо відсіч гібридній політиці Путіна, який ляльководить цією «партією» корупціонерів, казнокрадів і зрадників. Ми не повинні допустити ворога до влади.
 
Любі краяне! У нас багато економічних проблем, багато складнощів і у Одесі, і у владі, але ми живемо під мирним небом, під мирним сонцем, наші діти ходять до школи, а не ховаються по підвалах, як це відбувається у Донецьку. І не дай Боже такого ані нашому місту, ані жодному іншому. Тому я хочу, щоб ви, голосуючи, пам’ятали, що мир в країні дорожчий за будь-який популізм, обіцянки і продпайок.
 
Слава Украіні!
11258376_917577188281519_1857110084783800636_n