Олексій Гончаренко про вибори в Одесі та попередні результати

25 жовтня в Україні відбулися вибори мерів міст і депутатів міських і обласних рад. Голова виборчого штабу партії «Солідарність» Блок Петра Порошенка у Одеській області, народний депутат України Олексій Гончаренко дав свою оцінку ходу голосування і його попереднім результатам.
Оцінюючи процент явки виборців, політик відмітив, що Одеса продемонструвала непоганий результат на тлі значно меншого відсотку явки в середньому по країні. Низький відсоток явки Гончаренко не вважає сенсацією і пояснює традиційно низькою популярністю місцевих виборів серед українців.
За попередніми даними партія «Солідарність» Блок Петра Порошенка може набрати близько 20% голосів виборців на виборах депутатів міської ради і Олексій Гончаренко вважає, що це гарний результат для партії.
«Серед загальноукраїнських партій, що брали участь у виборах, наша партія демонструє найкращий результат. Але я також хочу відмітити той факт, що ми перемагаємо Опозиційний блок. Це надзвичайно важливо і цим показником я задоволений особливо», – відмітив народний депутат.
Данні екзот-полів на виборах на пост мера показали, що кандидат від партії «Солідарність» БПП Саша Боровик набрав близько 30% голосів виборців. Це дозволяє говорити про те, що в Одесі відбудеться другий тур виборів на пост мера.
«Для Саші Боровика і нашої партії це відмінний результат. Не треба забувати, що його кандидатуру було висунуто зовсім недавно і виборча кампанія була дуже нетривалою. Такий високий показник для кандидата, про якого ще не так давно у Одесі практично нічого не чули і який не має серйозної підтримки адміністративного ресурсу, свідчить про високий запит на нові обличчя у місцевій владі», – вважає Олексій Гончаренко.
Політик сказав, що виборчий штаб готовий до другого туру голосування на посаду мера і планує продовжувати кампанію у форматі відкритих зустрічей з виборцями, яка, на його думку, довела свою ефективність. Він також висловив упевненість щодо високих показників партії на виборах до Одеської обласної ради, однак звернув увагу на те, що для остаточної оцінки виборчої кампанії необхідно дочекатись офіційних результатів підрахунку голосів.