Одеські депутати від БППС передали новорічні подарунки для дітей переселенців

Напередодні Новорічних і Різдвяних свят одеська територіальна організація партії ” Солідарність” Блок Петра Порошенка влаштувала акцію по збору подарунків для дітей вимушених переселенців. Ініціатором акції виступив народний депутат України Олексій Гончаренко, а його одеські однопартійці з радістю підтримали цю ідею.В результаті більше 600 малюків до свят отримають солодкі сюрпризи і канцелярські набори.
“Ми вже не вперше беремо участь в таких благодійних акціях. Ми збирали канцтовари, а зараз вирішили зробити дітям подарунки до Нового року. Фракція Одеської міської ради нам надала канцтовари – фарби, альбоми, ручки, пензлики. Те, що необхідно дітям шкільного і дошкільного віку для розвитку”, – розповіла керівник секретаріату одеської територіальної організації партії ” Солідарність” Блок Петра Порошенка Валентина Шульц.
Голова союзу переселенців Іллічівська Лідія Пучкова відмітила, що 135 подарункових наборів відправиться в Іллічівськ. Їх розподілять між дітьми з малозабезпечених сімей і тими, що приїхали із зони проведення антитерористичної операції.
“Нехай хоч би в цю новорічну ніч діти відчують хоч якесь маленьке диво. Якусь доброту, увагу, турботу від держави. Бути просто щасливими і побачити посмішку дітей на їх лицях. Повірте, у цей момент, в ці дні – вона дуже багато коштує”, – відмітила Лідія Пучкова.
Більше п’ятисот подарунків територіальна організація партії ” Солідарність” Блок Петра Порошенка приготувала для дітей, які мешкають в Одесі. Це цукерки, іграшки і канцелярське приладдя. Допомогу передадуть волонтерській організації “Корпорація монстрів”, яка і займеться її розподілом.
IMGP8544 IMGP8522 IMGP8508 (1) IMGP8499 IMGP8498