Олексій Гончаренко: теракт в Ніцці – поштовх для об’єднання людей проти світових вогнищ тероризму

Народні депутати міжпарламентської групи дружби Україна – Франція у Верховній Раді України поклали квіти до будівлі посольства Франції в Україні в знак пам’яті про жертв теракту, який стався в Ніцці.

Серед депутатів був і голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП», народний депутат України  Олексій Гончаренко.

Нардеп вважає, що теракт, який стався в Ніцці – ще один страхітливий поштовх для об’єднання людей проти світових вогнищ тероризму, якими на сьогодні є ІДІЛ, Кремль та інші нелюди.

«Наявність на планеті Земля людей неминуче передбачає наявність певного числа нелюдів. Найстрашніше, коли останні об’єднуються в організовані групи. Етнос, політика і релігія тут ні при чому. Нелюдяність – єдиний критерій подібних об’єднань», – зазначив Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, 14 липня, після святкувань національного свята-Дня взяття Бастилії вантажівка в’їхала у натовп людей, які зібралися на набережній, щоб подивитися феєрверк. Потім водій вантажівки відкрив вогонь по людям. Число жертв в результаті теракту в Ніцці склало 84 людини.

За інформацією МЗС України, в Ніцці загинув один громадянин України і двоє громадян отримали поранення.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*