Активісти від БПП в Ізмаїлі організували інформаційно-патріотичний проект у пам’ять про учасника АТО

Активісти Ізмаїльської районної організації партії «Солідарність» – БПП» організували інформаційно-патріотичний проект «Ця вулиця названа…» в пам’ять про загиблого учасника АТО Ігоря Момота. Акція відбулася на вулиці, яка була названа іменем захисника. Підтримали проведення заходу депутати Ізмаїльської міської ради від партії «Солідарність» – БПП» Сергій Чмига та В’ячеслав Макаров. Учасники акції згадали всіх захисників України, які загинули в АТО та хвилиною мовчання вшанували патріотів. Завершився захід улюбленою піснею Ігоря Момота – «Журавлі».

«Ігор Момот загинув в зоні проведення АТО на Донбасі 11 липня 2014 року при обстрілі позицій українських прикордонників установкою «Град». Ми вирішили організувати захід в пам’ять про нього та всіх захисників України» – говорить активістка Ізмаїльської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Тетяна Полякова.

Нагадаємо, що частина під командуванням полковника неодноразово вступала в бій в районах населених пунктів Дмитрівка, Маринівка і Амвросіївка Донецької області, за що він 20 червня 2014 Президентом України був нагороджений Орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

momot4 momot3

momot momot2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*