Михайло Шмушкович: Одесі могли дати Євробачення тільки з політичних мотивів

Голова Одеської міської організації партії «Солідарність» – БПП» Михайло Шмушкович, вважає, що Одесі могли дати Євробачення тільки з політичних мотивів. Про це він заявив в ефірі телеканалу «Думська TV» в Одесі.

«Це рішення прагматичне і політичне. Одесі могли дати Євробачення тільки з політичних причин. Для того, щоб зв’язати місто з Європою і вирішити глобальні питання. Одеса – це південні ворота нашої країни та багато іншого. Однак, одеський аеропорт ганьба для нашого міста. Одесі інфраструктурно далеко до Києва», – зазначив Шмушкович.

Політик вважає, що Київ був упевнений у своїй перемозі і до певного періоду не задіяв своє лобі. «Для Одеси це був великий шанс. І були задіяні лобі, лобі різного рівня. Однак, його бракувало через те, що одеське лобі слабкіше, ніж київське лобі», – упевнений Михайло Шмушкович.

Він також зазначив, що для Одеси не отримати Євробачення було болісно, оскільки градус у суспільстві був розігрітий . «Не було б такого ефекту, якщо б градус не був розігрітий. Болісно стало те, що багато експертів і політиків поспішили зробити заяви, що Одеса вже отримала Євробачення», – заявив політик.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*