Активісти партії з Арцизького району передали допомогу військовослужбовцям у зону АТО

Активісти партії «Солідарність» – БПП »в Арцизькому районі передали допомогу військовослужбовцям району, які захищають Україну на сході. Підтримав ініціативу депутати Арцизької міської та районної рад, а також депутат Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП »Сергій Паращенко. Від Арцизького району зараз воює на сході шість чоловік – їм були відправлені подарунки з речами і предметами першої необхідності.

«День Захисника України – це важливе свято для українців у теперішній нелегкий час. Але особливим цей день є для воїнів, які плоттю і кров’ю, ціною свого здоров’я, а іноді і життя, захищають Україну в зоні АТО. Нашим хлопцям зараз як ніколи потрібна не тільки гуманітарна, а й моральна підтримка », – зазначив Сергій Паращенко.

Підтримали захисників й школярі Арцизького району, які підготували для них зворушливі малюнки і листи. За словами дітей, такими посланнями вони хочуть підняти бойовий дух воїнів, примножити їх віру в перемогу і показати, що їх доля і майбутнє України небайдужі для підростаючого покоління.

arciz3 ??????????

arciz5 arciz

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*