Нардеп Олексій Гончаренко зустрівся з головами ветеринарних служб Одеської області

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП», народний депутат України Олексій Гончаренко зустрівся з керівниками районних ветеринарних служб Одеської області. Ініціатором зустрічі виступив депутат Роздільнянської районної ради від партії «Солідарність»-БПП» Сергій Крилов.

На даний момент склалася дуже непроста ситуація з ветеринарною службою в Одеській області, аж до того, що вона просто не може нормально працювати. З проханнями про допомогу до політиків звернулися дев’ять голів районних ветеринарних служб. Працівники відомства скаржилися на катастрофічне недофінансування, масові звільнення та інші кадрові проблеми.

Як зазначили ветеринари, в рамках реформи децентралізації вони позбулися левової частки фінансування, прав на майно і тепер не можуть повноцінно виконувати свої обов’язки. «Ветеринарна служба залишилася, розвалюється і не фінансується, тому що фінансування передано на місцеві бюджети, майно знаходиться в державному бюджеті. Ми не можемо сьогодні гарантувати людям якісну і безпечну продукцію. Люди отримують молоко, яке не підтверджено на різні інфекції», – зазначив виконуючий обов’язки начальника управління Держпродпотребслужби України в Комінтернівському районі Одеської області Михайло Орос.

Через недофінансування тварини в селах і на сільськогосподарських підприємствах залишилися без професійної ветеринарної допомоги і щеплень. До того ж, багато фахівців від безвиході змінюють професію. За словами представників ветеринарних служб, вони вже зверталися за допомогою до органів місцевої влади, однак безрезультатно. Тому вирішили звернутися до народного депутата України Олексія Гончаренка.

«Ветеринарна служба – це наша з вами безпеку і наше здоров’я. Це контроль за продуктами харчування і захист від безлічі хвороб, які можуть передаватися від тварин до людини. Сьогодні я зустрічався з керівниками ветеринарних служб районів Одеської області, і ми обговорили цю проблематику. На превеликий жаль, на рівні області я не можу вирішити цю проблему, у нас фактично не існує обладміністрації. Тому я як народний депутат буду намагатися вплинути на цю ситуацію і змінити її», – заявив Олексій Гончаренко.

veterinary5 veterinary4

veterinary3 veterinary

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*