Нардеп Олександр Урбанський став почесним громадянином міста Рені Одеської області

Народний депутат України від партії «Солідарність» – БПП» Олександр Урбанський став почесним громадянином міста Рені Одеської області. Це звання йому було присвоєно на позачерговій сесії Ренійської міської ради.
«Кандидатуру Олександра Урбанського запропонував Ренійський райком профспілок працівників держустанов, вона була підтримана виконкомом Ренійської міськради», – заявив міський голова Рені Ігор Плєхов.
Він зазначив, що за сприяння народного депутата України в 2016 році місто отримало додаткове фінансування з державного та обласного бюджетів на соціально значущі проекти – в цілому близько 15 млн. грн.
Звання «Почесний громадянин міста Рені» було засновано рішенням Ренійської міськради в 1974 році і за радянський період присвоєно шести громадянам. За останні 25 років його отримали ще шість осіб – профспілковий лідер портовиків Микола Катранжи, начальник порту Рені Віктор Шелест, головлікар Ренійської Центральної районної лікарні Антон Ланецький, народний депутат України Юрій Крук, а також лікар-гінеколог вищої категорії Олена Шелудченко та учасник війни, активістка ветеранського руху Ніна Самарська.