Нардеп Гончаренко обурений відмовою регламентного комітету винести на розгляд питання про зняття недоторканності з Вадима Новинського

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП », народний депутат України Олексій Гончаренко обурений відмовою регламентного комітету винести на розгляд питання про зняття недоторканності з Вадима Новинського.

«Сьогодні представники всіх партій, за винятком Опозиційного блоку, клятвено пообіцяли проголосувати у Верховній Раді за зняття недоторканності з Вадима Новинського. Але буквально вчора на засіданні регламентного комітету Верховної Ради шестеро членів підтримали протилежну пропозицію – відмовити у винесенні цього питання на розгляд в Раді – троє від Народного фронту, по одному від Радикальної партії Ляшка, Опозиційного блоку і Відродження. Членів комітету від БПП в цьому списку немає, тому що наша фракція має традицію голосувати згідно своєї принципової позиції », – заявив Олексій Гончаренко.

Нардеп упевнений, що розвиток епопеї з притягненням до відповідальності Новинського дуже показово, оскільки демонструє всій країні реальне ставлення політичних сил до депутатської недоторканності. «Така традиція – перед кожними виборами обіцяти скасувати депутатську недоторканність як таку, а на практиці відмовити в знятті її з окремого депутата за поданням Генпрокуратури», – зазначив Гончаренко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*