Нардеп Гончаренко привітав пасажирів першого маршруту на територію Європейського союзу

Сьогодні вранці ініціативна депутатська група фракції БПП привітала перших пасажирів європейського експресу сполученням Київ-Перемишль (Польща).

23 грудня 2016 року «Укрзалізниця» відкрила новий маршрут на територію Європейського союзу, виходячи з перспектив угоди про безвізовий режим Україна-ЄС.

«Даний залізничний курс став першою ластівкою сполучення між Україною та ЄС у справі реалізації Угоди про асоціацію Україна-ЄС. Я вірю, що нинішня весна ознаменується вступом України до безвізовий режим і вільним пересуванням наших громадян в Європі, що є величезним досягненням для України і реалізації ідей Революції Гідності», – заявив народний депутат України, заступник керівника фракції БПП Олексій Гончаренко.

Нардеп Олексій Гончаренко привітав на вокзалі пасажирів першого рейсу, який відправлявся з Києва до Польщі – жінок квітами, а дітям дарував подушечки для подорожей з написом «Євровесна».

«Президент Порошенко відкриває шлюзи між Україною і Європою, роблячи Україну європейською, а Європу української. Політична воля президента і зусиль української дипломатії наближають Україну до асоціації з Євросоюзом, а значить подальшого втілення реформ, тому що іншого шляху у нас немає. Асоціація послужить стимулом для розвитку торгівлі з Європейським Союзом, розширення культурних зв’язків і прискорить процес боротьби з корупцією в нашій країні. Національна ідея євроінтеграції отримує своє живе втілення в міжнародному сполученні Київ-Перемишль», – упевнений Гончаренко.

Політик переконаний, що Київ-Перемишль рівнозначно Україна-ЄС.

nardep2 nardep4

nardep9 nardep33

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*