Нардеп Гончаренко задав питання уряду щодо стану Одеського припортового заводу

Нардеп Олексій Гончаренко підняв в парламенті тему Одеського припортового заводу. Під час «Години запитань до Уряду» народний обранець звернувся до Прем’єр-Міністра Володимира Гройсмана з проханням взяти ситуацію із збитковим заводом під особистий контроль, щоб робота не припинилася. «Прошу знайти шляхи через Укргазвидобування, яке має газ із меншою собівартістю, або через толінгові схеми або через оренду, але знайти можливість поставляти на одеський припортовий завод газ за такою ціною, щоб він міг працювати хоча б з мінімальною прибутковістю, щоб підприємство не було зупинено», – зазначив нардеп у своєму зверненні.

Гончаренко стурбований тим, що ось уже два місяці Одеський припортовий завод простоює, а 4 тисячі людей залишаються без заробітної плати. Більш того, неактивний завод є великою загрозою для екологічної безпеки, через найбільшого в Європі сховища аміаку.

Прем’єр-Міністр Володимир Гройсман зазначив, що уряд займається пошуком правильних варіантів, які дозволять забезпечити ритмічну роботу Одеського припортового заводу. «Зараз ми бачимо факт неефективного управління цим заводом, в тому числі і фондом Держмайна. Це вимагає нового підходу, з очищення підприємства від боргів, які накопичувалися роками », – заявив Гройсман.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=ETKJLNTXe50&feature=youtu.be