За ініціативи депутата від БПП вихованці шкіл-інтернатів із Одещини відвідали Одесу

За ініціативи депутата Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» Григорія Бойка 40 вихованців шкіл-інтернатів Ананьєва та Подільська відвідали Одесу. Діти провели вихідні в місті в рамках благодійної акції  «Поділись частинкою свого серця». Протягом двох днів діти мали змогу побувати не тільки на узбережжі зимового моря, але й на прем’єрі мультфільму «Бременські розбишаки» в кінотеатрі «Родина» і відвідати пізнавальні екскурсії в Музеї цікавої науки.

«Діти не лише провели вихідні в місті перед новорічними святами, а й отримали подарунки: одяг, канцтовари, іграшки, солодощі. Однак найголовніше, що вони отримали – це увагу, турботу та підтримку, яка так їм необхідна», – говорить Геннадій Бойко.

Приємним доповненням подорожі став унікальний подарунок від учнів 5-В класу Одеської школи-інтернату №2. Театральна вистава «Клаптик і хмаринка» розповіла юним глядачам казкову історію про давнє королівство. Потім школярі Одеси та області провели час на солодкому фуршеті та позмагалися в своїх творчих здібностях у відборі відкритого конкурсу молодих талантів «Зірочка».

internat5 internat4

internat3 internat2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*