Депутати від БПП підтримали виділення коштів на заміну освітлення спортивного комплексу “Олімпієць”

За підтримки депутатів Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» з бюджету області було виділено понад 500 тисяч гривень на заміну освітлення в критому легкоатлетичному манежі спортивного комплексу «Олімпієць». У комплексі було замінено старі освітлювальні ліхтарі на нові сучасні. З 84 ліхтарів будівлю освітлювали лише 30 на 250W.

У комплексі тренуються близько 5 тисяч спортсменів з листопада по травень місяць. Це збірна Одеської області з легкої атлетики, спортсмени-інваліди з організації «Інваспорт», студенти вищих навчальних закладів міста. Зокрема, тут проводяться тренування з регбі, пожежно-прикладного спорту, веде підготовку збірна команда Одеської області з вільної та греко-римської боротьби.

«Старі ліхтарі замінено на 40 LED світлодіодних довговічних 100 W в рамках програми енергоефективності Одеської області на 2015-2018 роки. Це дозволить спортивному комплексу скоротити споживання електроенергії та витрат майже на 40%», – зазначив голова Одеської обласної ради, член партії «Солідарність» – БПП» Анатолій Урбанський.

energoefektivnist2 energoefektivnist3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*