Представники партії контролюють розгляд справи про передачу Одеського НПЗ кіпрським компаніям пов’язаних із Курченком

В Одеському апеляційному господарському суді відбулося чергове засідання у справі про банкрутство нафтопереробного заводу. Представники партії продовжують контролювати розгляд справи, оскільки кіпрські компанії, які хочуть привласнити завод, належать втікачу олігарху часів Януковича Сергію Курченко.

На судове засідання не з’явився представник кредитора «Спецтех-Сервіс-Юг» у зв’язку з розглядом іншої справи в суді Києва. Розгляд справи перенесли на 23 січня 2017 року на 14:00.

У ході попередніх судових засідань суд долучив до матеріалів справи висновки експертів, в яких експерт доводить, що в суді першої інстанції не було підстав реєструвати заборгованість цих двох офшорних компаній в реєстрі кредиторських вимог. Ініціював проведення експертизи голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП», нардеп Олексій Гончаренко. Також за його депутатським зверненням було відкрито кримінальне провадження щодо судді Зеленова, який 18 серпня ухвалив рішення,  і Курченко фактично став власником заводу через комітет кредиторів.

«Перечекавши деякий час, молодий олігарх Курченко вирішив взяти реванш і підгорнути під себе одне з найбільших підприємств Одеської області, використовуючи простий і зрозумілий йому метод – шляхом підкупу судді. Сьогодні вже ясно, що справа, яку вів Зеленов в інтересах Курченка, було шито білими нитками. Маючи вагомі докази, я впевнений, що нам вдасться вирвати з рук шахраїв Одеський НПЗ, а приклад судді Зеленова змусить задуматися будь-якого продажного суддю – відповідь за свої вчинки перед законом буде сувора і невідворотна», – підкреслив глава Одеської територіальної організації партії «Солідарність»- БПП», народний депутат України Олексій Гончаренко.

Нагадаємо, 18 серпня 2016 року суддя Зеленов виніс резонансне рішення про включення кредиторських вимог двох офшорних компаній Empson Limited і Phonrun operation limited на суму 14,5 мільярдів гривень в комітет кредиторів Одеського НПЗ, таким чином Курченко фактично став власником заводу.

kurchenko3 kurchenko4