Депутати від БПП посприяли в ремонті дороги «Тарутине –Арциз – Татарбунари»

Депутати Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» посприяли в ремонті автомобільної дороги загального користування державного значення Т-16-27 «Тарутине –Арциз – Татарбунари». З обласного бюджету було виділено 4 млн гривень на поточний дрібний ремонт.

Автомобільна дорога має особливе значення для транспортного сполучення області та понад 14 км дороги знаходиться в незадовільному технічному стані і потребувала ремонту довгі роки. На проїзній частині спостерігалася колійність, вижими, руйнування кромки проїзної частини, значна ямковість. Нею кожен день проїжджають десятки машин та рейсові автобуси.

 «Ремонт доріг – це добрий приклад співпраці обласної, місцевої влади та депутатів усіх рівнів у плані створення належних умов для комфортного проживання громади. Це реальний крок у вирішенні найбільш актуальних проблем сільських мешканців.  З якісними дорогами до нашого регіону будуть залучені нові інвестиції», – говорить голова Одеської обласної ради, член партії «Солідарність» – БПП» Анатолій Урбанський.

arciz_dorogi arciz_dorogi3 arciz_dorogi4

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*