Олексій Гончаренко: МЗС України закінчив всі досудові процедури для розгляду справи в Міжнародному трибуналі ООН по морському праву проти Російської Федерації

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП», народний депутат України Олексій Гончаренко повідомив, що МЗС України закінчив всі досудові процедури для розгляду справи в Міжнародному трибуналі ООН по морському праву проти Російської Федерації. Таким чином, Україна буде відстоювати свої законні права на використання своїх ресурсів, екології Чорного моря, на проведення навігації в районі Керченської затоки, незаконне спорудження Керченського мосту і т.д.

«Це ще один крок вперед у справі визнання Росії окупантом на найвищому міжнародному рівні. На відміну від міжнародного кримінального суду, Росія є членом морського трибуналу ООН і тому його рішення їй буде дуже складно проігнорувати. За роки російської окупації Кримського півострова наша країна зазнала і продовжує нести величезні економічні втрати і закликати агресора до відповідальності – одне з основних завдань на всіляких міжнародних рівнях», – говорить Гончаренко.

За словами політика, рішення трибуналу буде винесено не раніше 2019 року. «Не так швидко, як багатьом би хотілося. Але діям нашої дипломатії та позиції президента, на мій погляд, можна дати дуже позитивну оцінку. У таких чутливих непростих питаннях, все повинно бути зроблено ретельно, продумуючи кожну деталь. Тим ближче ми будемо до повернення нашої кримської землі. Тим швидше ослабне хватка путінського режиму. Йому за все доведеться відповісти», – зазначив нардеп.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*