В Одесі представник партії організував свято для дітей учасників АТО

Представник партії «Солідарність» – БПП», голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський організував новорічне свято для дітей пільгового контингенту та дітей, батьки яких брали участь в антитерористичній операції на Сході України.  Свято відбулось у концертно-виставковому комплексі Одеського морвокзалу. На заході були присутні діти із різних куточків Одеської області.

«На це яскраве свято ми запросили дітей із різних сімей, а також вихованців будинків-інтернатів різного профілю, дітей, чиї батьки брали участь в антитерористичній операції на сході України. Діти – головна складова єднання з перспективою на добре майбутнє. Тому, незважаючи на економічні труднощі в країні, обласна рада, і я особисто, будемо приділяти цьому питанню велику увагу»,- зазначив Анатолій Урбанський.

На сцені для дітей була представлена справжня казка-мюзикл «Кришталевий голос Аріель». Радість і захват дітей, їх спільні пісні і танці з артистами, бурхливі овації по закінченню вистави були яскравим підтвердженням того, наскільки важливі подібні свята. Ну, а солодкі подарунки, вручені малюкам, стали приємним присмаком відвіданого шоу.

deti_oblsovet2 deti_oblsovet3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*