За сприяння депутатів від БПП у Кілії ремонтують центральну вулицю

За сприяння депутатів Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» з бюджету області було виділено 6 мільйонів гривень на капітальний ремонт центральної вулиці у місті Кілія.

Реконструкція центральної вулиці поділялось на 3 етапи, що передбачено проектом.

Перший  – підземна частина – будівництво водопроводу та нової магістралі, встановлення нових сучасних труб та відновлення роботи водопроводу, адже його капітальний ремонт не проводився з 60-х років минулого століття.

Другий етап реконструкції передбачав укладення нового асфальтного покриття на вулиці Миру від вулиці Портової до вулиці Торгової. Роботи проводитилися тільки після встановлення нового водопроводу.

В третій етап проекту входило облаштування міста, встановлення лавок та висадка нових дерев та газонів, викладка тротуарів, встановлення дорожніх розміток та знаків, таблиць з назвами вулиць. Для людей з обмеженими можливостями зроблені спуски з бордюрів для зручного пересування вулицею, це дозволить людям з інвалідністю брати участь у житті суспільства.

 «Ремонт вулиці Миру в Кілії – один  з ключових проектів соціального розвитку при виконанні бюджету області на 2016 рік»,- підкреслив голова Одеської обласної ради, представник партії «Солідарність» – БПП» Анатолій Урбанський.

kiliya_remont2 kiliya_remont3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*