Гончаренко про реакцію Саакашвілі на критику Президента: Полум’яний “реформатор” не здатний адекватно сприймати критику

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП», народний депутат України Олексій Гончаренко прокоментував реакцію екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі на оцінку Президента його діяльності на посаді.

«Пройшли зимові канікули і Михайло Саакашвілі знову взявся за те, що у нього виходить найкраще – влаштовувати істерики і скандали. Реакція на справедливу оцінку Президента його діяльності на посаді голови Одеської ОДА показала, що полум’яний “реформатор” не здатний адекватно сприймати критику. У відповідь на слова Президента Саакашвілі вибухнув черговий тирадою про те, який він молодець і які всі навколо негідники і шахраї. Дивитися в обличчя фактам він не бажає. Між тим, в Україні складно знайти другого губернатора, який за такий короткий термін довів область до такого жалюгідного стану. Жоден з широко розрекламованих проектів області Саакашвілі так і не довів до кінця. Варто згадати й дорогу Одеса-Рені, яка частково відремонтовано, але не за рахунок понадпланових надходжень від митниці, а за рахунок держбюджету. За десять місяців роботи протеже губернатора на посаді керівника Одеської митниці, перевиконання плану було тільки в одному місяці. І навіть такий, здавалося б, простий проект, як центр адмінпослуг Саакашвілі не зміг завершить, не порушив чинне законодавство», – зазначає Гончаренко.

Політик упевнений, що робота голови ОДА – це не лише голослівні заяви, але ще рутинна, щоденна робота. «Але у випадку з командою “реформатора” скоріше варто говорити про бездіяльність й навіть шкідливість. Саме завдяки їм соціальна сфера Одеської області виявилася в катастрофічному становищі – незаможні жителі Одеської області не можуть оформити субсидії на оплату ЖКГ та отримати іншу елементарну соціальну допомогу, яку держава надавала роками. Поки керівник області збирав навколо себе телекамери, підлеглі саботували все, що тільки можна – законодавство, обов’язки, здоровий глузд», – підкреслює нардеп.

Гончаренко заявляє, що колишній губернатор забув, що Держадміністрація – це не шоу, а щоденна кропітка робота, де самопіару не місце, тим більше, коли ніяких досягнень немає в принципі. «В той час, коли всупереч складному економічному стану та агресії з боку Росії по всій країні відбуваються позитивні зміни, впроваджуються реформи, Саакашвілі примудрився зробити з Одеської області аутсайдера по безлічі показників. Він завдав удару й по області, й по репутації всієї системи державної влади в Україні. Тепер новому голові Одеської ОДА доведеться прикласти величезні зусилля, щоб область знову повернулася на лідируючі позиції, чого вона, безумовно, гідна», – підсумував парламентарій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*