Партія “Солідарність” – БПП” у Білгород-Дністровському започаткувала акцію “Посилка з дому” для військових у зону АТО

Білгород-Дністровська міська організація партії «Солідарність» – БПП» започаткувала акцію «Посилка з дому». Мешканці міста приносять продукти харчування, чай, каву, мед, солодощі, теплі шкарпетки та все, що може знадобитися бійцям в зоні АТО у громадську приймальню партії. Волонтери благодійного фонду Алли Гінак «Відродження» та активісти партії формують посилки для військових у зону АТО. І щомісяця відправляють на передову для захисників із Білгород-Дністровського району.

«Саме зворушливе, коли пенсіонери приносять допомогу. Цього місяця нам бабусі принесли у громадську приймальні шкарпетки, які самі нав’язали, а також домашні закрутки. Школярі, дитсадівці, вчителі та батьки теж не залишаються осторонь, і щомісяця роблять свій вклад у боротьбу за незалежність нашої країни. Цього місяця ще більше мешканців приєдналося до акції. І ми передали вже 14 коробок допомоги у різні військові частини, в яких служать наші земляки», – говорить керівник громадської приймальні Білгород-Дністровської міської організації партії «Солідарність» – БПП» Олена Кучеренко.

Акцію партійці започаткували у грудні 2016 року. Тоді силами студентів Білгород-Дністровського педагогічного і медичного училищ, будівельного ліцею та кулінарного технікуму вдалося сформувати і передати з військовослужбовцями в зону АТО кілька коробок з чаєм, печивом, шкарпетками і дитячими малюнками.

belgorod_akciya belgorod_akciya3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*