Активісти партії у Березівському районі взяли участь в семінарі щодо розвитку місцевої громади

Активісти партії «Солідарність» – БПП» у Березівському районі взяли участь в семінарі щодо розповсюдження досвіду спільного Проекту Європейського Союзу/Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». У заході взяли участь голова Березівської РДА Геннадій Заболотний, голови та представники міської, селищної, сільських рад та ОТГ, депутати місцевих рад.

Координатор проекту Тетяна Маяк розповіла про мету проекту та його етапи, ознайомила з принципами відбору партнерів, акцентувала увагу на важливих особливостях. «Проект буде реалізований лише на території 11 районів Одещини, які розглядаються донором, як райони, що потребують найбільшого втручання. Ними обрано райони на сході та півдні області. Березівський район теж потрапив до цього переліку», – зазначила Маяк.

Також учасникам заходу були запропоновані методичні матеріали про пріоритетні напрямки, що підтримуються Проектом ПРООН “Сталий розвиток сільських територій в Чернівецькій та Одеській областях”, що фінансується Австрійською Агенцією Розвитку.

«Подібний проект в Березівському районі проходить вперше, але умови його виконання — легші. Закликаю сільради району взяти участь у проекті та  проявити наполегливість, активність та оригінальність у подачі заявок на участь», – зазначила на заході Степанівська  сільська голова, активістка партії Тетяна  Матієць.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*