Олексій Гончаренко: Європарламент остаточно затвердив механізм припинення дії безвізового режиму

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП », народний депутат України Олексій Гончаренко повідомив, що Європарламент остаточно затвердив механізм припинення дії безвізового режиму – останньої перешкоди перед укладенням безвізового режиму Україна-ЄС. Таким чином, вже в травні відповідне рішення буде прийнято Радою ЄС.

«Питання безвіза для України набагато важливіше, ніж можливість подорожувати без бюрократичних зволікань. Він запускає цілу низку процесів, які позитивно вплинуть на наше життя в багатьох сферах. Про це я говорив на зимовій сесії ПАРЄ, закликав європейських колег допомогти Україні, пояснивши історичну важливість безвіза для українців. Сьогодні руйнується стіна між демократичною Європою і Україною, яка століттями перебувала під впливом Росії. З відходом України руйнуються також імперіалістичні амбіції Росії. Тому так біснується Путін – він теж розуміє незворотність процесу», – заявив Олексій Гончаренко.

Політик зазначив, що процес зближення України і ЄС був довгим і став благодатним грунтом для зростання на ній критики на адресу української влади. «Для думаючих людей немає секрету в тому, кому це вигідно і хто намагається перешкодити євроінтеграції України. Антиукраїнська пропаганда Кремля активно насаджується не тільки в нашій країні. Вона панувала на вулицях Амстердама перед референдумом, лилася з телевізорів у вигляді замовних «документальних фільмів» в різних країнах ЄС. Тому українським дипломатам довелося зробити майже неможливе – за відсутності можливості впливати на європейського обивателя і підкуповувати окремих євродепутатів – поступово прибирати перепони, які зводить Кремль, на шляху до безвізового режиму з ЄС», – упевнений парламентарій.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*