В Арцизі відбувся ряд заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав

У місті Арциз Одеської області відбувся ряд заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-ї річниці виведення військ з Афганістану. Біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам проведено мітинг, на якому були присутні депутат Арцизького районного ради від партії «Солідарність» – БПП» Юрій Карабаджак і помічник депутата Одеської облради Сергія Паращенко Віталій Давидов. Після урочистої частини акції відбулася церемонія покладання квітів. У ній взяли участь рядові ветерани та мешканці, а також перші особи міста і району.

«Майже десять років тисячі наших співвітчизників мужньо і героїчно виконували свій військовий обов’язок в Афганістані. Страшна війна забрала молодість і кращі дні життя у багатьох молодих хлопців. Ми схиляємося перед їх стійкістю і силою духу, перед їх подвигом, який гідний глибокої пошани і вдячності. І сьогодні всі ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти мир в Україні», – зазначив Віталій Давидов.

Також з нагоди свята в Арцизькому районному Будинку культури відбулися урочистості «Спогади – то вічна серця біль». На ньому воїнам-інтернаціоналістам були вручені Почесні грамоти райдержадміністрації, районної ради та Подяки від обласної Спілки ветеранів Афганістану. У святковому концерті взяв участь Арцизький військово-патріотичний клуб «Афганець – Десант».

arciz_foto arciz_foto2

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*