Олексій Гончаренко: Сьогоднішня робота дипломатів, правозахисників, юристів – це завтрашній Гаазький трибунал для Путіна

Голова Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП », народний депутат України Олексій Гончаренко зазначив, що рівно два роки тому його затримала московська поліція, під час проведення Маршу пам’яті Бориса Нємцова, убитого напередодні. «Я радий, що вже через день я зміг опинитися вдома в безпеці. Пізніше я зрозумів наскільки мені пощастило. Адже незабаром після цієї події почався період путінського тероризму – захоплення і торгівля заручниками», – заявив Гончаренко.

Політик нагадав про жахливі, воістину сталінські терміни для Сенцова і Кольченко, і віроломний арешт журналіста Сущенко. «Десятки кримськотатарських патріотів, які або перебувають за гратами, або безслідно зникають в окупованому Криму тільки за те, що хочуть справедливості для себе, свого народу, всього Криму. Я неодноразово говорив про це на засіданнях ПАРЄ, була створена спеціальна комісія, яка вивчає випадки порушення прав людини в Криму. Все це необхідно для звільнення заручників і майбутнього процесу над терористом номер один. Сьогоднішня робота дипломатів, правозахисників, юристів – це завтрашній Гаазький трибунал для Путіна, який, я впевнений, вже невідворотний », – говорить Олексій Гончаренко.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*