В Одесі відзначили 85-річницю утворення Одеської області

Представники партії «Солідарність» – БПП» взяли участь в урочистому концерті щодо 85-річниці утворення Одеської області. Урочистості відбулися в Одеському національному академічному театрі опери та балету. На початку церемонії  прозвучав Державний Гімн України у виконання хору та симфонічного оркестру театру опери та балету. Після цього  присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих героїв, які загинули під час виконання бойових завдань у зоні проведення антитерористичної операції.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди 85-річчя заснування  Одеської області  було нагороджено грамотами, цінними подарунками та відзнаками депутатів обласної ради,  голів міст, селищ та сіл, голів громадських організацій та районних рад,  військовослужбовців. Серед нагороджених депутати Одеської обласної ради від партії «Солідарність» – БПП» Віталій Свічинський та Дмитро Барінов, голова Біляївської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Олег Мішаглі, голова Кілійської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Павло Бойченко.

«Одещині 85 років, але це не багато для історії. Люди трудяться, підтримують традиції і доводять, що можуть долати труднощі та вирішувати складні питання і при цьому жартувати, сміятися і не занепадати духом. Наша область – це понад 5 відсотків території всієї країни. Це 133 національності, десятки різних конфесій, але ми об’єднуємось і показуємо, як легко разом будувати, разом працювати і разом святкувати», – зазначив голова Одеської обласної ради, член партії «Солідарність» – БПП» Анатолій Урбанський.

odesskaya-oblast odesskaya-oblast3

odesskaya-oblast4 odesskaya-oblast5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*