Представники партії у Біляївці взяли участь в круглому столі щодо розвитку бізнесу в районі

Представники партії «Солідарність» – БПП» у Біляївці взяли участь в круглому столі на тему: «Зміни до законодавства і бізнес клімат: від визначення проблем до конкретних кроків». На заході були розглянуті питання внесення змін до Податкового кодексу та реформування систем оподаткування, дотримання суб’єктами господарювання законодавства про працю, трудові ресурси та ринок праці району, організація та ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників на підприємствах АПК.

«Сільське  господарство є пріоритетною галуззю нашого району, тому необхідним є залучення до співпраці усіх органів місцевої влади з метою забезпечення сільського господарства найбільш ефективними засобами функціонування. Для цього потрібно використовувати Програму підтримки та залучення сільськогосподарських товаровиробників», – зазначив голова Біляївської районної організації партії «Солідарність» – БПП» Олег Мішаглі.

Партійці акцентували увагу учасників заходу на питаннях пільгового кредитування аграріїв. «В галузі сільського господарства у сільськогосподарських товаровиробників не завжди є можливість працювати та використовувати свої ресурси в повній мірі, тому найбільш доцільним та ефективним з одного боку є реальна підтримка фермерів з боку держави та органів місцевої влади в межах прийнятих законодавством змін. З іншого боку забезпечити  дотримання цими суб’єктами господарювання законодавства про працю», – говорить голова Біляївської міської організації партії «Солідарність» – БПП» Денис Ткаченко.

belyaevka_kruglyj-stol2 belyaevka_kruglyj-stol3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*