Активісти партії в Одесі з нагоди свята весни провели інформаційну кампанію щодо необхідності ратифікації Стамбульської конвенції

Активісти партії «Солідарність» – БПП» в Одесі до свята провели інформаційну кампанію серед мешканців міста щодо необхідності ратифікації Стамбульської конвенції . Конвенція спрямована на захист жінок від домашнього насильства.

«Стамбульська конвенція зобов’язує державу, в підтримку всіх жінок, створити гарячі лінії психологічної та юридичної допомоги. Так само зобов’язує відкрити такі місця, в яких жінки, самі або з дітьми, зможуть пожити деякий час, щоб мати можливість влаштувати своє життя, не піддаючись домашньому насильству», – зазначила керівник Секретаріату Одеської територіальної організації партії «Солідарність» – БПП» Валентина Шульц.

Активісти роздавали жінкам інформаційні листівки з інформацією про Стамбульську конвенцію та в знак підтримки одягали мешканцям міста білі стрічки.

Нагадаємо, що згідно з даними Національної поліції в 2016 року в Україні за фактами домашнього насильства надійшло понад 100 тисяч звернень, з них близько 1000 від дітей.

konvenciya  konvenciya2

konvenciya3 konvenciya5

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*