Представники партії у Ширяївському районі взяли участь в мітингу, присвяченому 73-й річниці визволення селища Ширяєве від німецько-фашистських загарбників

Представники партії «Солідарність» – БПП» у Ширяївському районі взяли участь в мітингу, присвяченому 73-ій річниці визволення селища Ширяєве від німецько-фашистських загарбників. На заході були присутні мешканці селища, працівники установ, організацій та підприємств. Мітинг відкрив голова Ширяївської селищної громади, член партії «Солідарність» – БПП» Віктор Полюганіч, який привітав усіх присутніх зі святом.

«Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять  про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території , в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.  На жаль, у нелегкий для нашої країни час, зовнішній агресор знову веде свої загарбницькі дії на сході України. І знову Україна втрачає найкращих своїх синів. Подвиг ветеранів надає нам сил і наснаги у нинішній боротьбі за свободу і незалежність . Ми – господарі на своїй землі і правда на нашому боці, тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я європейського майбутнього нашої Батьківщини», – зазначив Віктор Полюганіч.

Працівники районного відділу культури виконали пісні, а по завершенню дійства до підніжжя монументу учасники заходу поклали квіти.

polyuganich_bpp2 polyuganich_bpp3

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*